Начальник Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Мирослав Остафійчук провів зустріч з головами сільських рад Снятинського району з питань наповнення місцевих бюджетів, забезпечення сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та сприяння в погашенні податкового боргу з земельного податку, орендній платі.

Як зазначив Мирослав Іванович, за дев’ять місяців 2017 року до місцевого бюджету Снятинщини надійшло 73,8 млн. грн. податків та зборів. В порівнянні з відповідним періодом 2016 року надходження до місцевих бюджетів збільшились на 16 млн. грн. Левову частку в доходах місцевих бюджетів складають надходження податку на доходи фізичних осіб ( 61 відс.), зокрема за звітний період надійшло 45 млн. грн. ПДФО, що на 19 млн.грн. більше минулорічного показника.

Щодо земельного податку, посадовець зазначив, що на території Снятинщини платниками земельного податку визначено 14806 фізичних осіб. Цьогоріч їм нараховано майже 3 млн. грн. плати за землю та орендної плати, з них  станом на 01 жовтня 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 2,7 млн.грн.

Також, Мирослав Іванович наголосив, що важливим залишається питання забезпечення сплати нарахованих сум податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Так, у 2017 році  1871 громадянину - власнику об’єктів житлової та нежитлової нерухомості нараховано 965 тис.грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких до місцевого бюджету надійшло майже 800 тис. грн.

На завершення зустрічі сторони визначили напрямки роботи щодо залучення громадян до сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та напрацювали шляхи співпраці, що стосуються наповнення місцевого бюджету.