Як зазначив під час зустрічі Роман Смага надзвичайно важливо донести до кожного працівника і роботодавця необхідність дотримання вимог трудового законодавства та офіційного оформлення найманих працівників.

Ірина Столярик зазначила, що з метою усвідомлення суспільством важливості оформлення трудових відносин, податкова області сприятиме інформаційній підтримці щодо ознайомлення громадян з вимогами законодавства щодо офіційного оформлення найманої праці. При цьому зауважила, що оподаткування легальних доходів прикарпатців збільшить надходження коштів до бюджетів, які вкрай необхідні сьогодні для фінансування Збройних Сил України.

Також посадовець зауважила, що попри те, що згідно нового Закону України № 2136, трудовий договір можна складати і в усній формі, все ж обов’язок подання роботодавцями повідомлення про прийняття на роботу залишається. Таке повідомлення суб’єкти господарювання повинні подати до податкової служби до початку роботи найманого працівника за трудовим договором чи до початку виконання робіт гіг-спеціалістом резидента Дія-Сіті.    

За результатами засідання учасниками напрацьовано шляхи подальшої співпраці, які будуть використовуватись при виявленні неоформлених найманих працівників.