З початку року 5859 мешканців Прикарпаття подали декларації про майновий стан та доходи з метою використання права на податкову знижку. За результатами перерахунків цим громадянам підлягає поверненню 13,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, на сьогодні з цієї суми повернено з бюджету 11,6 млн гривень податку. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внески на благодійність, відсотки за іпотечним кредитом, витрати на переобладнання машин під біопаливо, тощо.

Для отримання податкової знижки за результатами 2018 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2019 року. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

 У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.